O nas

Lakihurt to hurtownia artykułów wielobranżowych, której początki sięgają lat 90-tych. Od wielu lat współpracujemy z polskimi producentami, dzięki czemu nasza oferta jest bogata w odpowiednio dobrane rodzime produkty. Ponadto znajdziesz u nas towary chińskie, które samodzielnie selekcjonujemy oraz nadzorujemy ich import. Aby wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów oraz wymaganiom rynkowym, stale poszerzamy swój asortyment.

Cechuje nas rzetelność zdobywana na przestrzeni lat. Doświadczenie, jakie w tym czasie zdobyliśmy pozwala nam oferować atrakcyjnie niskie ceny oraz szybkość i pewność w dostawie towaru. Gwarancją naszych usług jest stale rozwijająca się grupa zadowolonych klientów.
Wiemy, że każdy klient jest inny i że ważny jest dialog z klientem na każdym etapie sprzedaży, dlatego do swoich klientów podchodzimy indywidualnie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamawianego produktu, sposobu dostawy lub innych kwestii związanych z hurtownią, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Będziemy dążyć do rozwiązania równie szybko jak i skutecznie. Na wszelkie zapytania odpowiemy do 24h. Chcemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Serdecznie polecam do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu internetowego, w którym znajdziesz między innymi artykuły dla domu, użytkowania codziennego, galanterii, a także wiele innych produktów po bardzo atrakcyjnych cenach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na zakupy.

Łukasz Ciećwierski